Přehled

Specialista/ka pro vědu a výzkum

Název pracovní pozice: Koordinátor/ka vědecko-výzkumných aktivit

Úvazek: 1,0

Popis pozice:

  • Samostatná koordinace vědecko-výzkumné činnosti v rámci školy
  • Spolupráce na přípravě projektů a aktivit z oblasti vědy a výzkumu
  • Evidence publikační činnosti akademiků
  • Monitorování vybraných výzkumná schémata (domácí i zahraniční)
  • Podílení se na činnosti interní grantové agentury školy (vyhlašovat výzvy, monitorovat průběh projektů atp.)
  • Účast na přípravách odborných konferencí
  • Zaštítění odborného vědeckého časopisu z pozice redaktora (zajišťování a editace článků, občas drobné jazykové korektury, koordinace recenzentů odborných článků aj.)

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost s vědeckou či výzkumnou akademickou činností
  • Zkušenost v rámci operačních programů, programů GAČR, TAČR apod. (výhodou)
  • Výborné komunikačními dovednosti a to jak v českém, tak v anglickém jazyce
  • Schopnost pracovat s odbornými texty
  • Schopnost analytického myšlení
  • Skvělá znalost MS Office (především s Excelem budete v každodenním kontaktu)
    zkušenost s vlastní publikační činností (výhodou)
  • Schopnost pečlivosti, zodpovědnosti, spolehlivosti, dodržovat termíny a týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné vysoké školy, jsme největší soukromou vysokou školou v ČR
  • Podporu v osobním a odborném růstu
  • Spolupracovat s inspirativními osobnostmi
  • Práci na akademické půdě
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Termín přihlášky: 18. srpna 2019

Náležitosti přihlášky:

  • profesní životopis
  • přehled praxe

Způsoby přihlášení:

Zdroj: https://www.ambis.cz/koordinatorka-vedeckych-aktivit-1151