Přehled

Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i.

www.fgu.cas.cz

patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Oddělení chovu a zoohygieny laboratorních zvířat hledá posilu do týmu na pozici:

CHOVATEL/ KA LABORATORNÍCH ZVÍŘAT

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • péče o laboratorní zvířata (zpravidla jednou do měsíce i práce o víkendech a svátcích)
  • sledování zdravotního stavu zvířat
  • samostatné provádění odborných úkonů
  • úklid a dezinfekce chovných a pomocných prostor
  • komunikace s vědeckými skupinami ústavu
  • vedení chovatelské dokumentace na PC

Požadavky:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • střední zemědělské, veterinární nebo biologické vzdělání výhodou (není podmínkou)
  • základní znalost práce s PC
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • práci na plný úvazek
  • jednosměnný provoz
  • nástupní mzda 23 000 Kč (po zapracování až 26 000 Kč)
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatková dovolená, 3 dny sick days

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba:  Bc. Marcela Tomášková, BBA

E-mail: marcela.tomaskova@fgu.cas.cz