Přehled

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici:

Junior výzkumný pracovník – IT specialista pro Průmysl 4.0

Specialista pro dlouhodobý mezinárodní projekt RICAIP – Research and Innovation Center on Advanced Production

Výzkumná skupina Kybernetika pro materiálové vědy, CEITEC, Vysokého učení technického v Brně se soustřeďuje na výzkum v oblastech Průmysl 4.0, automatizační a procesní výrobní technologie, průmyslová a mobilní robotika. Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu.

Uchazeč na pozici Juniorského výzkumného pracovníka – IT specialisty pro Průmysl 4.0, by měl mít pokročilé zkušenosti s konfigurací sítí LAN/WAN v průmyslovém prostředí a pokročilé znalosti a zkušenosti automatizačních systémů – průmyslové manipulátory, PLC (programovatelné logické automaty), NC stroje, průmyslové komunikační protokoly, systémy návrhu a řízení výroby (CAD/CAM, PLM, MES).

Náplň práce:

  • Příprava moderní automatizované výrobní linky pro projekt RICAIP
  • Zajištění funkčnosti PLM, MES/MOM systémů, CAD/CAM – instalace, konfigurace, správa licencí
  • Zajištění provozu sítí – LAN/WAN, PROFINET
  • Propojování automatizačních prostředků různých výrobců

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Dokončené doktorské vzdělání nebo předpoklady pro zahájení doktorského studia je výhodou
  • Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC, průmyslové komunikační sběrnice, …
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost s konfigurací sítí LAN/WAN v průmyslovém prostředí
  • Zkušenost se systémy 3D CAD/CAM
  • Zkušenost s konfigurací a licencováním ERP, PLM, MES/MOM systémů
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • Zázemí renomované technické univerzity
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Podporu v dalším vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 6 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Nástup možný ihned
  • Místo práce: Brno

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici, prosím, zašlete svoje CV a motivační dopis na E-mail  recruitment@ceitec.vutbr.cz do 8. března 2020. V předmětu E-mailu uveďte „Junior výzkumný pracovník – IT specialista“.