Přehled

Náplň práce:

  • Dohled a odpovědnost za chod analytických systému v laboratoři
  • Odpovědnost za zajištění interních kontrolních procesů v laboratoři včetně verifikace/validace metod a analýz dle SLP a dle normy EN ISO 15189
  • Měření a analytická činnost na instrumentech LC-MS/MS
  • Servisní práce v režimu správné laboratorní praxe (SLP)
  • Spolupráce s analytickým specialistou při zavádění nových metod
  • Preklinické testování potenciálních léčiv, farmakokinetika
  • Práce s LIMS – Laboratorní informační systém
  • Tvorba dokumentace související s chodem laboratoře a SLP

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického, farmaceutického zaměření – VŠCHT, Přírodovědecká a Farmaceutická fakulta, …
  • Dobrá znalost instrumentace HPLC a hmotnostní spektrometrie a praktická zkušenost alespoň 2 roky výhodou
  • Zkušenost z akreditovaného pracoviště (SLP, SVP) alespoň 2 roky
  • Zkušenost se zaváděním a validacemi analytických metod
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, flexibilita, týmová spolupráce
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem (orientace v odborné literatuře a příprava reportů)

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • Zajímavou práci v akademickém prostředí
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • Místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • Nástup dohodou
  • Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolená + 1 týden dodatkové dovolené
  • Možnost využití dotovaných obědů

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu personalni@fgu.cas.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:
personální oddělení, tel. (+420) 24106 2223

Zdroj: http://www.fgu.cas.cz/jobs/vedouci-analyticke-laboratore-preklinickeho-testovani-leciv