Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme do Ústavu akvakultury a ochrany vod, Laboratoře výživy, zaměstnance na pozici

vědecký pracovník – hydroponie, ochrana rostlin

Náplň práce:

  • Vědecko-výzkumná činnost a řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře – především v oblasti hydroponické a akvaponické kultivace rostlin
  • Samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce
  • Samostatná příprava návrhů vědecko – výzkumných projektů
  • Konzultační a poradenské služby
  • Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů

Požadujeme:

  • Absolvování doktorského studijního programu (Ph.D.) v rámci rybářského, zemědělského, přírodovědeckého či veterinárního oboru
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem)
  • Pracovní zkušenosti (min. 2 roky) ve vědecké laboratoři
  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích
  • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu
  • Zkušenosti s hydroponickým pěstováním a ochranou rostlin
  • Zkušenosti s podáváním vědeckých grantů výhodou
  • Kvalitní vědecké publikace výhodou
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty
  • Práci v mezinárodním pracovním kolektivu
  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)
  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití)

Uvažovaný nástup: říjen 2017
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 22 000 – 27 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU). Po zapracování možnost zvýšení.
Místo výkonu práce: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod, Ústav akvakultury a ochrany vod, Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice

Strukturovaný životopis včetně publikačního seznamu, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Ekonomické pracoviště, Ing. Mirka Průšová, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 10. 9. 2017.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/