Jsme špičkové vědecko-výzkumné centrum ČVUT se zaměřením na energeticky efektivní budovy. Věnujeme se aplikovanému výzkumu ve spolupráci s komerční sférou. Naše vědecká práce nekončí pouze na papíře, ale převádíme poznatky a produkty do praxe.

Hledáme nového kolegu (ž/m), který rozšíří oddělení diagnostiky, monitoringu a inteligentního řízení budov vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu

Vzdělání a praxe

  • Ing. nebo Ph.D. se zaměřením na elektroniku, telekomunikační techniku nebo vláknovou optiku, studenti v posledním ročníku jsou rovněž vítáni
  • Alespoň základní znalost práce s optickými vlákny výhodou (spojování, konektorování, měření signálu, práce s vybavením pro optoelektroniku)
  • Zkušenosti a znalosti s aplikací FBG snímačů výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Alespoň základní zkušenosti s grantovými programy a vedením projektů výhodou

Náplň práce

  • Budete součástí teamu zabývajícího se aplikací optických vláknových FBG senzorů pro monitorování stavebních konstrukcí
  • Komunikace a spolupráce s ostatními členy řešitelského kolektivu při plánování experimentů a řešení problémů
  • Vyhodnocování a zpracování dat z testování, realizace prototypů a jejich testování
  • Plánování prací v souladu s projektovým harmonogramem

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení zkušených pracovníků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Moderní, kvalitní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru
  • Zajímavou a rozmanitou práci v mladém menším kolektivu
  • Týmové sportovní a kulturní akce
  • Stravenky, 30 dnů dovolené, sickdays
  • Příspěvek zaměstnavatele na jazykové kurzy
  • Různorodost projektů – u nás to není nudná rutina
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nástup ihned nebo dle dohody na plný či částečný úvazek (min.úvazek 0,8)
  • Je možné využívat systém pro sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a metra A

Očekáváme

  • Samostatnost při řešení problémů
  • Časová flexibilita a aktivní přístup k řešení úkolů
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Adresa pracoviště: Třinecká 1024, Buštěhrad (10 minut jízdy od Letiště V.Havla)

Termín uzávěrky přihlášek: 30.7.2017

Motivační dopis a životopis prosím zašlete na mailovou adresu : petra.nedvedova@uceeb.cz

Do předmětu zprávy prosím napište „senzory“